Downtown Joga

Joga yra fizinių, kvėpavimo pratimų ir relaksacijos technikų sistema. Vienas pagrindinių jogos tikslų yra nuraminti kylančias mintis, o tai yra pasiekiama perkeliant dėmesį į savo kūną, atliekamus pratimus, kylančius pojūčius, koncentravimąsi į kvėpavimo ritmą ir raumenų atsipalaidavimą. Downtown Yoga įkomponuoja anatomijos, biomechanikos žinias į tradicinius jogos pratimus.
Užsiėmimai dažniausiai pradedami kvėpavimo pratimais, kurie atpalaiduoja raumenis ir taip yra sumažina traumų tikimybę. Vėliau seka apšilimo pratimai siekiantys pagerinti kraujotaką raumenyse, juos paruošiant intensyvesniam darbui. Tuomet kai kūnas apšilęs atliekami jogos pratimų seka, ir galiausiai treniruotė užbaigiama viso kūno relaksacija.

Downtown Pilatesas

Pilatesas yra laikyseną, lankstumą ir raumenų jėgą lavinanti mankšta sukurta Joseph Pilates 20-to amžiaus pradžioje. Pilateso pratimai buvo sukurti kaip reabilitacijos pratimai, todėl yra ypač veiksmingi siekiant sumažinti nugaros, kaklo, sąnarių skausmus. Mes remiamės Joseph Pilates metodu, bet papildome naujausiais moksliniais tyrimais ir atradimais biomechanikos, fizioterapijos sferose.
Pilateso pratimų metu dirba ne tik stambiosios raumenų grupės, bet ir gilieji raumenys, kurie dažniausiai būna mažai įprastos mankštos metu. Mūsų pratimai yra parengti atsižvelgiant į funkcines raumenų sąsajas ir orientuoti į sveiką sąnarių darbą. Tai lemia sveikas, saugias ir efektyvias treniruotes.