Atsiliepimai

“Geriausia jogos studija Vilniuje! Su Frank Ocean muzika background’e! Be jokių chakrų atvėrimo ir sintetinių smilkalų. Savo kūno galimybių pažinimui ir mentalinių blokų įveikimui! 100* of 5*.”
-Justas, 27m.
“Profesionali ir draugiška trenerė, prižiūri, kad taisyklingai viską darytum. Labai patiko, kad fokusuojamasi į atsipalaidavimą, prasitampymą ir sveikatą, o ne dvasinius dalykus. Net ir pirmą kartą atėjus nesijauti kažkaip nepatogiai, nes vyrauja neįpareigojanti ir maloni atmosfera, tikrai rekomenduoju.”
-Marija, 27m.
„Labai patiko jogos pamoka, klasė nebuvo sudėtinga bet kitą dieną jaučiau kaip išjudino visus raumenis, jausmas labai geras, o dar grynam ore – pasaka! Aistė labai įkvepia savo energija, šypsena, sukuria labai draugišką ir rūpestingą atmosfera. Ačiū būtinai rekomenduoju”
-Rasa, 27m.
„Jaunatviškas entuziazmas ir profesionalumas, dėmesys ir noras padėti nugalėti save, šypsena ir nuoširdus darbas –  tai dalykai, dėl kurių verta lankyti Aistės vedamus jogos užsiėmimus. Ateikite, pabandykite ir nepasigailėsite!”
-Lina, 47m.
„Labai fainos treniruotės, kurios itin tinka po ilgo sėdimo darbo. Aistė paaiškina, kas, kaip ir kodėl – kas tempiasi ir juda, kaip nepersistengti ar nesusižeisti. Rekomenduoju!”
-Justė, 27m.
„Labai šilta, rūpestinga, profesionali trenerė. Po jogos nuostabus jausmas, puikus priešnuodis stresui!”
-Meida, 25m.
“Jogos treniruotės veikia kaip geras poilsis, išeini ir fiziškai, ir emociškai geriau besijaučiantis. Jokios nuobodžios aplinkos, kai treniruotę tiesiog praveda, atmosfera labai jauki, jautiesi savas ir priimamas. O svarbiausia, kad anksčiau skaudėjusių vietų po treniruočių net nebejauti, ir savaitę nebuvus jau jauti kaip kūnui trūksta jogos!“
-Beatričė, 23m.