„Yoga in Depth: detoksikuojančios kvėpavimo praktikos ir jogos filosofija”

Balandžio 13d. 9:30 – 11:30
Kvėpavimas – tai būdas gauti pagrindinį energijos šaltinį, tačiau dauguma iš mūsų kvėpuojame nepakankamai optimaliai. Paviršutiniškas kvėpavimas ne tik stipriai paveikia mūsų vidines būsenas, bet ir sumažina kūno adaptacines galimybes, kurios užtikrintų mūsų ilgaamžiškumą.
Seminaro metu:
Aptarsime dažniausiai pasitaikančius kvėpavimo būdus, pranayamos technikas, kurios gali padėti suvaldyti stresą, nerimą, sukontroliuoti net ir panikos priepuolius.
Aptarsime „Bandhas” – energetinius užraktus, dėka šios technikos kvėpavimo pratimai įgauna daug gilesnį efektą ir kūnui, ir sąmonei.
Mokysimės kaip atlikti ypač organizmą detoksikuojančią Agni Sara kvėpavimo praktiką.
Aptarsime Kundalini energiją, kurios kilimas aukštyn praktikų metu išlaisvina mūsų potencialą.
Seminare vietų skaičius ribojamas (6 – 8 žmonės per seminarą), bus daug individualių korekcijų.

„Yoga in Depth: jogos išsilaisvinimas – atsilenkimų atgal asanos (backbending)”

Balandžio 13d. 12:00 – 14:00
Atsilenkimai atgal gali labai padėti sustiprinti nugarą, pagerinti laikyseną ir suteikti pasitikėjimo savo kūnu, pajausti savo vidinę stiprybę. Šis seminaras skirtas tam, kad išmoktumėte techniškai taisyklingai atlikti atsilenkimų atgal jogos pozicijas, kadangi tik tada užtikrinama, kad praktika iš tikrųjų paveiks giliai kūną ir protą.
Seminaro metu:
Atliksime dinaminius testus, kurie padės nustatyti kas trukdo, kad atsilenkimų atgal praktikos lengvumui, ir pasiūlysime kaip galima sau tuo atveju padėti.
Sužinosite kaip atsilenkimai atgal veikia mūsų nervų sistemą, ir ką jie mums reiškia pagal jogos chakrų sistemą.
Išmoksime kaip taisyklingai ir giliai atlikti šias pozicijas:
– Urdhva Mukha Svanasana (aukštyn žiūrintis šuo)
– Ustrasana (kupranugario pozicija)
– Urdhva Dhanurasana (tiltelio pozicija)
– Matsyasana (žuvies pozicija)
– kitos pozicijos pagal jūsų pageidavimus.
Seminare vietų skaičius ribojamas (6 – 8 žmonės per seminarą)
Rezervuoti vietą

Darbo dienomis vykstantys grupiniai užsiėmimai ir jų tvarkaraštis

Pasirinkite pamoką kurioje norite sudalyvauti ir rezervuokite sau vietą. Išsankstinis mokėjimas nebūtinas, galima mokėti studijoje

Joga I & II

Joga I ir II yra skirta pradedantiesiems ir jau kurį laiką praktikuojantiems. Šių pamokų metu daug dėmesio skiriama teisingam asanų, jogos pozicijų, atlikimui, mokomasi koncentruoti dėmesį į kvėpavimą, akcentuojamas lėtas perėjimas nuo vienos pozicijos prie kitos. Idealu tiems kas niekad nėra bandę jogos, taip pat ir tiems kurie nori geriau pažinti savo kūną ir pagerinti kvėpavimo ir judesių integraciją.

Joga II & III

Joga II ir III yra skirta mokiniams, kurie jau kurį laiką praktikuoja jogą. Taip pat gali būti tinkama ir tiems kurie turi gerą fizinį pasiruošimą, nors jogą praktikuoja dar visai neseniai. Norint prisijungti prie pažengusiųjų jogos II ir III, svarbu suprasti kvėpavimo ir judesių integraciją jogos metu, ir žinoti dažniausiai pasitaikančias jogos pozicijas, t.y. išmanyti pagrindines kūno padėtis jų metu.

Pilatesas

Pilates treniruotės yra skirtos pradedantiesiems ir jau praktikuojantiems. Treniruočių metu lavinamas lankstumas, pusiausvyra, jėga ir kvėpavimo funkcija. Viena iš pagrindinių priežasčių kodėl Pilatesas yra toks populiarus visame pasaulyje yra tai, kad Pilateso treniruotės mažina nugaros skausmus. Kiekvienas pratimas yra atliekamas susikaupus, derinant kvėpavimą ir judesį, įtraukiant giliuosius kūno raumenis kurie būtent ir yra atsakingi už laikyseną ir stuburo sveikatą.

Meditacija

Meditacija – kiekvienam mūsų natūrali būsena, kurioje pajaučiamas gilaus atsipalaidavimo jausmas kūne ir apima aiškus suvokimas apie tai kas vyksta aplinkui ir kiekvieno mūsų viduje. Dėka meditacijų praktikų populiarumo yra atliekama daug mokslinių tyrimų kurie įrodo reguliarios meditacijos praktikos naudą visam organizmui. Yra patvirtinta, kad meditacija padeda sumažinti stresą, nerimą, įkyrių minčių poveikį vidinėms būsenoms, taip pat sumažina bendrą kūno įtampą, uždegiminius procesus, padeda žmonėms kenčiantiems nuo nemigos, ir bendrai padeda jaustis laimingesniais.

 

Online pamokos

Joga, pilates ir meditacija

Savo kūną suprasti užtrunka daug laiko, praktikos ir svarbiausia žinių. Downtown Yoga online platforma padės pažinti savo kūną ir palaikys motyvaciją norintiems praktikuoti reguliariai.

Online pamokos