Rugsėjo 17d. Jogos įvadas I dalis

11:00 – 14:00
Šis seminaras skirtas tiems, kas nori pradėti užsiimti joga. Seminaro tikslas yra supažinti su joga, asanomis, meditacija. Taip pat nustatyti kokioje būklėje kūnas yra dabar, suprasti ar yra raumenų disbalansas, laikysenos problemų ar kvėpavimo disfunkcija kuri gali įtakoti jūsų praktiką. Gausite individualių korekcijų, kurias vėliau galėsite pritaikyti grupinių užsiėmimų metu.
Seminaro metu:
 įvertinsime laikyseną, atliksime dinaminius testus;
nustatysime kvėpavimo modelį;
 išmoksime saulės pasveikinimą (Surya Namaskar);
 aptarsime jogos filosofiją, ir kuo joga skiriasi nuo įprastos mankštos;
 susipažinsime su meditacijos pagrindais.

Joga I & II

Joga I ir II yra skirta pradedantiesiems ir jau kurį laiką praktikuojantiems. Šių pamokų metu daug dėmesio skiriama teisingam asanų, jogos pozicijų, atlikimui, mokomasi koncentruoti dėmesį į kvėpavimą, akcentuojamas lėtas perėjimas nuo vienos pozicijos prie kitos. Idealu tiems kas niekad nėra bandę jogos, taip pat ir tiems kurie nori geriau pažinti savo kūną ir pagerinti kvėpavimo ir judesių integraciją.

Joga II & III

Joga II ir III yra skirta mokiniams, kurie jau kurį laiką praktikuoja jogą. Taip pat gali būti tinkama ir tiems kurie turi gerą fizinį pasiruošimą, nors jogą praktikuoja dar visai neseniai. Norint prisijungti prie pažengusiųjų jogos II ir III, svarbu suprasti kvėpavimo ir judesių integraciją jogos metu, ir žinoti dažniausiai pasitaikančias jogos pozicijas, t.y. išmanyti pagrindines kūno padėtis jų metu.

Pilatesas

Pilates treniruotės yra skirtos pradedantiesiems ir jau praktikuojantiems. Treniruočių metu lavinamas lankstumas, pusiausvyra, jėga ir kvėpavimo funkcija. Viena iš pagrindinių priežasčių kodėl Pilatesas yra toks populiarus visame pasaulyje yra tai, kad Pilateso treniruotės mažina nugaros skausmus. Kiekvienas pratimas yra atliekamas susikaupus, derinant kvėpavimą ir judesį, įtraukiant giliuosius kūno raumenis kurie būtent ir yra atsakingi už laikyseną ir stuburo sveikatą.

Kuksando meditacija

Tai korėjiečių tūkstantmetė kūno lavinimo pratimų, specialaus kvėpavimo, meditacijos sistema, ugdanti tvirtą, ištvermingą, stiprios fizinės ir dvasinės sveikatos žmogų. Kuksando praktika susideda iš trijų dalių. Pirmoji dalis –  pratimai, kurie atpalaiduoja ir sušildo kūną, padeda sukoncentruoti mintis. Toliau seka kvėpavimo meditacija tam tikrose kūno pozose. Galiausiai meditacijos metu sukaupta energija paskirstoma po visą kūną.  Tarp nesibaigiančių reikalų, streso ir persekiojančių darbų, laikas atgauti vidinę ramybę, pailsėti.

 

Online pamokos

Joga, pilates ir meditacija

Savo kūną suprasti užtrunka daug laiko, praktikos ir svarbiausia žinių. Downtown Yoga online platforma padės pažinti savo kūną ir palaikys motyvaciją norintiems praktikuoti reguliariai.

Online pamokos