Siekiantiems pagilinti savo praktiką ir iš jos gauti daugiau: seminarai ir stovyklos

Rezervacija stovyklai patvirtinama tik atlikus išankstinį avansinį mokėjimą. Visos jogos, meditacijos ir kvėpavimo praktikos pritaikytos ir pradedantiesiems

„Jogos asanų, kvėpavimo ir meditacijų praktikų stovykla“

2023 lapkričio 17-19d.
Ši stovykla vyks tradiciniu formatu kuris yra labai pamėgtas mūsų studijos lankytojų. Atliksime jogos asanų praktikas, kvėpavimo pratimus, relaksacijas ir meditacijas. Asanų praktikos sustiprins kūną, o meditacijos padės lavinti sąmoningumą savo ir kitų žmonių atžvilgiu. Rytus pradėsime jogos praktika, o vakarus palydėsime su relaksacija ir pokalbiais. Kaip ir visose stovyklose mėgausimės pirties procedūromis su pirtininke ir lauko jacuzzi. Tai savaitgalis, kuris subalansuos – pakraus pozityvumo, suteiks polėkio, bet tuo pačiu ir ypatingai nuramins, padės pažvelgti į save ir aplinką naujomis akimis.
REGISTRACIJA PRASIDĖJO
Daugiau informacijos

Darbo dienomis vykstantys grupiniai užsiėmimai ir jų tvarkaraštis

Pasirinkite pamoką kurioje norite sudalyvauti ir rezervuokite sau vietą. Išsankstinis mokėjimas nebūtinas, galima mokėti studijoje

Joga I & II

Joga I ir II yra skirta pradedantiesiems ir jau kurį laiką praktikuojantiems. Šių pamokų metu daug dėmesio skiriama teisingam asanų, jogos pozicijų, atlikimui, mokomasi koncentruoti dėmesį į kvėpavimą, akcentuojamas lėtas perėjimas nuo vienos pozicijos prie kitos. Idealu tiems kas niekad nėra bandę jogos, taip pat ir tiems kurie nori geriau pažinti savo kūną ir pagerinti kvėpavimo ir judesių integraciją.

Joga II & III

Joga II ir III yra skirta mokiniams, kurie jau kurį laiką praktikuoja jogą. Taip pat gali būti tinkama ir tiems kurie turi gerą fizinį pasiruošimą, nors jogą praktikuoja dar visai neseniai. Norint prisijungti prie pažengusiųjų jogos II ir III, svarbu suprasti kvėpavimo ir judesių integraciją jogos metu, ir žinoti dažniausiai pasitaikančias jogos pozicijas, t.y. išmanyti pagrindines kūno padėtis jų metu.

Pilatesas

Pilates treniruotės yra skirtos pradedantiesiems ir jau praktikuojantiems. Treniruočių metu lavinamas lankstumas, pusiausvyra, jėga ir kvėpavimo funkcija. Viena iš pagrindinių priežasčių kodėl Pilatesas yra toks populiarus visame pasaulyje yra tai, kad Pilateso treniruotės mažina nugaros skausmus. Kiekvienas pratimas yra atliekamas susikaupus, derinant kvėpavimą ir judesį, įtraukiant giliuosius kūno raumenis kurie būtent ir yra atsakingi už laikyseną ir stuburo sveikatą.

Meditacija

Meditacija – kiekvienam mūsų natūrali būsena, kurioje pajaučiamas gilaus atsipalaidavimo jausmas kūne ir apima aiškus suvokimas apie tai kas vyksta aplinkui ir kiekvieno mūsų viduje. Dėka meditacijų praktikų populiarumo yra atliekama daug mokslinių tyrimų kurie įrodo reguliarios meditacijos praktikos naudą visam organizmui. Yra patvirtinta, kad meditacija padeda sumažinti stresą, nerimą, įkyrių minčių poveikį vidinėms būsenoms, taip pat sumažina bendrą kūno įtampą, uždegiminius procesus, padeda žmonėms kenčiantiems nuo nemigos, ir bendrai padeda jaustis laimingesniais.

 

Online pamokos

Joga, pilates ir meditacija

Savo kūną suprasti užtrunka daug laiko, praktikos ir svarbiausia žinių. Downtown Yoga online platforma padės pažinti savo kūną ir palaikys motyvaciją norintiems praktikuoti reguliariai.

Online pamokos