Jogos ir meditacijos stovykla

Lapkričio 15d. – 17d. (registracija prasidės rugsėjį)

Nepamirštamas savaitgalis su joga ir meditacija.

Palik viską kas nereikalinga ir gamtoje vėl atgimk iš naujo.

Apgyvendinimas

Apsistosime ant Neries vingio esančioje Zen Forest viloje. Aplinkui girdisi tik vėjo šukuojami medžiai, uoslę lepina natūrali pušynų skleidžiama aromaterapija, o širdį gydo civilizacijos nepaliestos gamtos grožis.

Kambariai

Namas, kuriame apsistosime yra įrengtas naudojant kuo natūralesnes medžiagas, jaukumą kuria medinės sienos ir lubos, pastelinės spalvos ir dideli langai pro kuriuos atsiveria vaizdas į mišką ir ežerą. Yra dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai kambariai. Visi triviečiai ir keturviečiai kambariai turi atskirus tualetus ir dušus, o du dviviečiai kambariai dalinasi tualetu ir dušu.

Maistas

Pusryčiais, pietumis ir vakariene pasirūpins mūsų nuostabi šefė ir Zen Forest šeimininkė Edita Užaitė. Lepinsimės maistingais, vegetariškais patiekalais, kurie padės išlaikyti subalansuotą energiją per visą stovyklą.

Joga, meditacija, kvėpavimo praktikos

Darysime daug jogos, medituosime, atliksime kvėpavimo ir savęs pajautimo praktikas. Šis savaitgalis bus skirtas sulėtėjimui, savo kūno pajautimui per judesį ir kvėpavimą. Atliksime jogos asanų praktikas kurios ne tik atpalaiduos, bet ir sustiprins, o taip pat ir kvėpavimo praktikas, padėsiančias subalansuoti nervų sistemą. Visi užsiėmimai yra pritaikyti ir visiškai pradedantiesiems. 

Miegosime, ilsėsimės ir įsikvėpsime. Grįšime – nauji žmonės.

Kitos sveikatinimo procedūros

Vakare šilumos mėgėjai galės išprakaituoti visus toksinus ir kūdikio odele vėl atgimti pirtyje. Ten panirsime į vantų malonumus, kvėpuosime eteriniais aliejais ir viską kas nereikalinga atiduosime su pilingu. Kaip ir kiekvienoje stovykloje šilumos savo kūne pažinime mus lydės mūsų mylima pirtininkė Elena.

Masažas

Stovyklos metu bus galimybė užsisakyti kaklo, pečių juostos ir nugaros masažą atliekamą sertifikuotos masažistės/kineziterapeutės. Šio masažo metu susipina klasikinio atpalaiduojančio, sportinio masažo ir manualinės trigerinių taškų terapijos elementai. Dėka to po masažo žmogus jaučiasi tarsi nusimetęs visas atsakomybes kurias nešiojosi ant savo pečių.

Dienotvarkės pavyzdys

8:00

Kūną pažadinanti švelni ryto joga su Nadi Shodhana pranayama

9:00

Mūsų šefės pusryčiai ir žolelių arbata

11:15

Praktinis seminaras: „Kodėl taisyklingas kvėpavimas yra raktas į geresnę savijautą ir kaip kvėpuoti pozicijose, kad sustiprintume savo stuburą ir nuramintume mintis”

12:15

Asanų praktika su pranayama

13:00

Subalansuoti ir maistingi pietūs

15:30

Kūną jauninanti jogos ir kvėpavimo praktika su vaizdu į mišką ir upę

17:30

Pirties procedūros su pirtininke/žolininke Elena

20:30

Vakarienė

Į kainą įskaičiuota:

2 naktys Zen Forest su vaizdu į mišką arba ežerą;

pusryčiai, pietūs ir vakarienės;

9 jogos ir meditacijos pamokos;

rankšluoščiai;

patalynė;

pirtis.

Į kainą neįskaičiuota:

Kelionė į stovyklą. Bus vairuojančių, tad neturintiems mašinos padėsime rasti laisvą vietą pas kitą jogiuką mašinoje. Už kurą paskui susimeta visi keleiviai, nuo Vilniaus iki Zen Forest yra maždaug 1h;

mityba specifiniams poreikiams;

masažai.

Ar esi pasiruošęs jaustis geriau?